ELKAZ s.c. Hurtownia Artykułów Elektrotechnicznych


KONTAKT

adres Naramowicka 236
61-601 POZNAŃ
wielkopolskie
telefon tel. pokaż
fax pokaż

email pokaż
Katalog produktów:
Przewody Elektryczne Do Mieszkania Poznań Przewody Elektryczne Do Mieszkania Poznań Przewody elektryczne do mieszkania - zajmują ważne miejsce w ofercie handlowej naszej hurtowni. W sprzedaży mamy m.in. przewody elektryczne DY, YDY, YDYp, YDYt, LGY, OMY, OMYp, SMy, OWY w tym przewody elektryczne warsztatowe. Posiadamy przewody elektroenergetyczne do układania na stałe z żyłami miedzianymi, przewody elektroenergetyczne do o ... (czytaj więcej)
Źarówki Halogenowe LED Poznań Źarówki Halogenowe LED Poznań Żarówki halogenowe LED - halogeny LED z naszej oferty charakteryzują się dużą jakością. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do działu źródła światła, gdzie znajdą Państwo między innymi takie produkty jak: lampy sodowe, lampy rtęciowe, promienniki, świetlówki, żarówki halogenowe, żarówki głównego szeregu, żarniki ha ... (czytaj więcej)
Wyłączniki Silnikowe Poznań Wyłączniki Silnikowe Poznań Wyłączniki silnikowe - w tym wyłączniki silnikowe M611 i M633, znajdą Państwo w dziale z aparaturą elektryczną. W sprzedaży dostępne są również wyłączniki nadmiarowo-prądowe S301, S303, wyłączniki różnicowoprądowe, przyciski, rozdzielnice, zabezpieczenia okapturzone. Polecamy również szeroki wybór styczników, w tym styczn ... (czytaj więcej)
Narzędzia Budowlane I Ogrodowe Poznań Narzędzia Budowlane I Ogrodowe Poznań Narzędzia budowlane i ogrodowe - wszystkich zainteresowanych zapraszamy do działu z narzędziami. W ofercie mamy narzędzia ręczne, np. wkrętaki, młotki, szczypce, obcęgi, obcinaczki, klucze płasko-oczkowe, nasadowe, przedłużki, nitownice. W sprzedaży mamy również elektronarzędzia, np. wiertarki, wiertarko-wkrętarki, szlifierki, wier ... (czytaj więcej)
Hurtownia Artykułów Elektrycznych Poznań Winogrady Hurtownia Artykułów Elektrycznych Poznań Winogrady Hurtwonia artykułów elektrycznych - Szanowni Państwo serdecznie witamy na wirtualnej stronie firmy "ELKAZ" i zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Hurtownia nasza działa od 1991 roku i zdobyła już uznanie i miano solidności. W ofercie sprzedaży posiadamy szeroką gamę art. elektrotechnicznych metalowych i narzędzi.